Internetowy Serwis Fletniowy

Serwis ma za zadanie popularyzować  fletnię Pana oraz muzyków wykorzystujących ten instrument w swojej twórczości. Wiele miejsca zajmie tu prezentacja artystów zagranicznych co uzmysłowi polskiemu miłośnikowi muzyki jak ogromną popularnością cieszy się ten instrument na całym świecie a szczególnie niektórych krajach jak Niemcy, Szwajcaria, czy Holandia. Redakcją serwisu zajmuje się Marek Teśluk wieloletni wytwórca fletni ich popularyzator i założyciel pracowni instrumentów Gibonus.

 Współpraca. Na stronach fletnia-pana.pl ty także możesz zamieszczać  informacje, artykuły  i ciekawe spostrzeżenia. Szczególnie cenne będą tu informacje o koncertach z udziałem fletni Pana w twoim regionie.

Muzyka w tym serwisie tym nie będzie wartościowania. Prezentowani tu będą artyści wszystkich gatunków muzycznych od muzyki klasycznej, folkowej, rozrywkowej po pop i muzykę "weselno-ludową". Liczy tu się tylko wykorzystanie oryginalnego /nie elektronicznego/ brzmienia instrumentu fletnia-Pana 

 Muzycy mogą tu zareklamować siebie, zaprezentować swój dorobek artystyczny czy zamieścić terminy swoich koncertów. Mogą też być prezentowane utwory muzyczne. Bardziej doświadczeni muzycy mogą przedstawiać swoje spostrzeżenia na stronie "Artykuły & wywiady". Zapraszamy do prezentacji muzyków grających różne gatunki muzyczne, zarówno solistów jak i zespoły w których fletnia jest tylko jednym z instrumentów. Na stronach fletnia-pana.pl artyści znajdą też przydatne adresy firm wydawniczych, instytucji kulturalnych, fundacji czy organizatorów koncertów, którzy mogą się zainteresować waszą twórczością. Jeśli ty  znasz też jakieś adresy to możemy je tu opublikować. Na stronie "ogłoszenia drobne" możesz umieścić jakieś swoje zapytania, propozycje czy oferty współpracy. 

Instytucje kulturalne, organizatorzy koncertów, fundacje znajdą tu sylwetki krajowych i zagranicznych artystów i kontakty dzięki czemu będą mogli zapraszać ich na występy a być może zorganizować festiwal fletni Pana, podobny do tych, które odbywają się w wielu krajach i cieszą się ogromnym powodzeniem.