Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /fletnia-pana_pl/forum/Sources/Load.php(226) : runtime-created function on line 3
Witaj na Fetnia Pana Forum
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipca 11, 2020, 08:28:05
Strona główna Pomoc Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Witaj na forum dla tych, co kochają pieśni wiatru !

+  Fletnia Pana Forum
|-+  Forum główne
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Witaj na Fetnia Pana Forum
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj
Autor Wątek: Witaj na Fetnia Pana Forum  (Przeczytany 75936 razy)
admin
Administrator
Zaawansowany użytkownik

« : Stycznia 07, 2009, 12:18:25 »

Witajcie na naszym fletniowym forum dyskusyjnym. Mam nadzieję, że będziecie z niego korzystać chętnie i często. Wszelkie informacje dot. korzystania z forum znajdziecie w menu Pomoc. Pytania do administratora w forum technicznym lub mail prywatny.

Miłego pisania i czytania życzy Admin /marek t./

PS. Sorki za ewentualne wpadki techniczne, ale nie jestem jeszcze zbyt doświadczonym administratorem  ::)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2009, 18:06:43 wysłana przez admin » Zapisane
el_mariachii
Użytkownik
**

« Odpowiedz #1 : Stycznia 07, 2009, 20:37:19 »

Witam serdecznie Admina i nowo przybyłych gości.

Widze ze mam zaszczyt być jednym z pierwszych uzytkownikow tego forum. Mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej.

Pozdrawiam i do uslyszenia... 8)

Miras63
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : Stycznia 07, 2009, 21:26:45 »

Witam i ja. Bardzo się ciesze z tego form. Mam nadzieje że będzie merytoryczne i że chętnie będziemy tu gościć. ;)
Novitt
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Stycznia 08, 2009, 08:57:10 »

No i ja się dołączę...

Pozdrawiam,
Novitt
mitokar
Zaawansowany użytkownik

« Odpowiedz #4 : Stycznia 08, 2009, 11:41:00 »

Witam serdecznie i cieszę się, że mamy wreszcie forum.Super sprawa i mam nadzieję, że chetnych będzie przybywać.Pozdrawiam wszystkich. ;)

mitokar
mariusz
Zaawansowany użytkownik

« Odpowiedz #5 : Stycznia 09, 2009, 17:53:44 »

cześć wszystkim! niektóre twarze jakby znajome,hihi ;D

Mariusz
pawel
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Stycznia 10, 2009, 21:11:49 »

Wypadałoby się też przywitać:) Pozdrawiam wszystkich profesjonalistów jak i początkujących takich jak ja:)
krzysiek
Użytkownik
**

« Odpowiedz #7 : Stycznia 11, 2009, 11:28:27 »

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Nareszcie mamy własna stronke dyskusyjna.Super sprawa zeby nabierać nowych doswiadczeń....w tym boskim instrumencie :)
el_mariachii
Użytkownik
**

« Odpowiedz #8 : Stycznia 11, 2009, 21:20:32 »

Hej Andreo.

Nie wiem ile juz trenujesz gre na fletni, ale z tego co widze to nie masz juz problemu z tzw `szukaniem dzwieku` (przynajmniej jesli chodzi o ten utwor ;) takze mysle ze ten etap masz juz niezle opanowany choc to wcale nie znaczy ze nie moze byc lepiej...

Radziłbym skupic sie teraz na barwie - czystosci tego dzwieku.

(jesli dobrze uslyszalem to chyba twoja fletnia nie do konca dobrze stroi. proponowalbym ci kupic zwykly elektroniczny stroiciel - tuner - koszt niewielki a zawsze w latwy sposob podstroisz swoj instrument).

a poza tym...

Skoro ta kolede masz tak dobrze wyuczona to sprobuj swoich sil w lekkiej improwizacji. tzn zeby nie grac tylko i wylacznie dzwieki jakie sa napisane w nutkach ale dodac cos od siebie. gdzies wstawic jakiś półton, gdizes jakis dodatkowy dzwiek itp. Napewno na poczatku nie bedzie to zbyt latwe ale uwierz ze po jakims czasie gdy nabierzesz wprawy, bedzie ci to sprawialo satysfakcje jak bedziesz mogl jakis utwor zagrac i dodac cos od siebie - co sprawi ze utwor mimo ze jest znany bedzie brzmiał całkiem nowo.

Ale sie rozpisałem ;) pozdrawiam
andzelo73
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #9 : Stycznia 15, 2009, 09:48:38 »

Witam serdecznie wszystkich miłośników fletni!

Mam propozycję może admin by stworzył dodatkowy temat pod tytułem aranże.
Mam sporo utworów przerobionych i parę zrobionych głównie w tonacji c (oczywiście z lenistwa)  :o można się powymieniać.

Pozdrawiam serdecznie!

andzelo
admin
Administrator
Zaawansowany użytkownik

« Odpowiedz #10 : Stycznia 15, 2009, 11:43:24 »

Czołem. Fajnie ,że chcecie się dzielić z ludźmi aranżami. Myślę że tworzenie zbyt wielu działów nie jest potrzebne. Do wymiany plików i innych rzeczy używajcie działu "Giełda".
monique
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #11 : Stycznia 22, 2009, 11:20:21 »

Witam serdecznie i trochę nieśmiało, ponieważ z pewnością każdy lepiej z Was gra niż ja.
Fletnię zamówiłam, ponieważ od dziecka byłam zafascynowana magicznym westchnieniem wiatru, poza tym znajomy grał tak pięknie, więc pomyślałam; dlaczego nie. Dodam tylko, że zawsze byłam ignorantką w sprawie nut, także mało się na tym znam. Kiedy już trzymałam w ręce upragniony instrument, granie okazało się trudniejsze, niż przypuszczałam. Zdałam się na instynkt. Znajomy poradził, żebym tak dmuchala, żeby się nie udusic. :P , Powiem, że małymi kroczkami, malusieńkimi, a jednak wydobywam juz dżwięki. Tak więc jestem tu, dziękuję za zaproszenie, a Ciebie Andre bardzo proszę o próbę twych umiejętności. Pozdrawiam wszystkich.
Monika Banaś
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2009, 11:33:02 wysłana przez monique » Zapisane

pocałunek wiatru potrąca
piszczałkami magicznej fletni
dobywając westchnienie
co mknie pod sklepieniem
i zawisa w powietrzu
niewyśpiewana nutą
monique
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #12 : Stycznia 28, 2009, 09:02:07 »

Dziękuję Andreo za utwory, ty sam grasz bardzo fajnie, oglądałam ;D

pocałunek wiatru potrąca
piszczałkami magicznej fletni
dobywając westchnienie
co mknie pod sklepieniem
i zawisa w powietrzu
niewyśpiewana nutą
Syrinks
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #13 : Stycznia 28, 2009, 22:43:42 »

Witam wszystkich FLETNISTÓW :)

Fajnie że jest forum

pozdrawiam

Syrinks
agis
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #14 : Lutego 01, 2009, 01:42:13 »

Ja również witam wszystkich :) mam nadzieję że to forum trochę mi pomoże jako samoukowi :P w opanowaniu gry...

Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 2.0 Beta 4 | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!